O společnosti


Firma KORRAT s.r.o. byla založena v roce 1999 a ze začátku se zabývala prodejem korku a dovozem ratanového nábytku ( odtud název KOR RAT - korek / ratan ).

U ratanového nábytku jsme nejdřív spolupracovali s anglickou firmou, která vyrábí luxusní ratanový sedací nábytek vysoké kvality.

Především z důvodu ceny jsme začali nabízet i nábytek od dalších dodavatelů z tuzemska a zahraničí. V současné době nabízíme široký sortiment ratanového nábytku, v různých barvách a typech vhodných pro všechny místnosti v domě nebo bytě. Mezi nejoblíbenější položky patří různé sedací soupravy, křesla a stolky, komody, zařízení do předsíně jako různé věšáky a stojany, ale také postele, jídelní soupravy, koše na prádlo apod.

Snažíme se mít vždy v nabídce velmi kvalitní a propracovaný nábytek, ale i méně složité a propracované typy za velmi přijatelné ceny. U některých typů nábytku máme možnost dodat různé barvy ratanu i potahů na sedací soupravy a křesla. Velká část nabízeného nábytku je skladem, část na objednávku, kde dodací lhůta záleží na stavu u dodavatele.

V poslední době je velký zájem i o umělý ratan, který nahrazuje přírodní ratan hlavně při venkovním použití, protože je odolný vůči povětrnostním vlivům. Máme i další sortiment ratanového nábytku, který není na našich www stránkách zobrazen a můžeme ho zajistit. Rádi Vám vše zjistíme telefonicky nebo e - mailem. (Viz rubrika kontakt)

Kromě ratanu se zabýváme i prodejem bambusového nábytku, který se vyznačuje velkou tvrdostí a pevností. Nábytek z bambusu se dováží stejně jako ratanový z jihovýchodní Asie. V naší kolekci nejdete hlavně bambusové ložnice, sedací soupravy, obývací stěny z bambusu nebo jídelny.

Zboží si můžete objednat v našem internetovém obchodě nebo nás navštívit na naší prodejně v Brně, kde vám rádi poradíme s výběrem.

 

 

 

 

 

 

 

 

Sledujte nás na Facebooku