Vážení zákazníci, naše prodejna bude od 5.7. do 21.7.2023 z důvodu dovolené uzavřena. Možnost osobního odběru na prodejně pouze na objednávky přijaté do 26.06.2024.
Více informací najdete zde
Děkujeme za pochopení.

RATANOVÝ NÁBYTEK. Ratanový nábytek do všech prostor vašeho domu. Ratanová křesla, zahradní nábytek... Luxusní nábytek z ratanu. | Postele | Postele

Kvalitní postel je základem dobrého spánku. Nejinak je tomu i v případě ratanových postelí. Ložnicový ratanový nábytek dokáže navodit pocit klidu, příjemné atmosféry a celkově podtrhuje atmosféru a osobitost Vaší ložnice. Vzhled ratanového lůžka působí luxusním dojmem a velmi stylově. Ratanová postel je výsledkem kombinace masivního dřeva, které zajišťuje pevnost, a ratanu, jenž je ceněn pro svou pružnost. Toto spojení je ve výsledku garancí zdravého a pohodlného spánku, takže Vás již nebudou bolet záda a budete se cítit celkově fit. Ratanové postele lze doplnit o stylové noční stolky a celkově tak sladit Vaši ložnici. Ratanové postele dodáváme v následujících barevných variacích: černý ratan, světlý či tmavý med. V rámci použitých materiálů můžete vybírat z těchto: vodní hyacint, spletené banánové listí, opletený ratan aj.

Řadit podle
Sledujte nás na Facebooku