Vážení zákazníci, naše prodejna bude od 5.7. do 21.7.2023 z důvodu dovolené uzavřena. Možnost osobního odběru na prodejně pouze na objednávky přijaté do 26.06.2024.
Více informací najdete zde
Děkujeme za pochopení.

RATANOVÝ NÁBYTEK. Ratanový nábytek do všech prostor vašeho domu. Ratanová křesla, zahradní nábytek... Luxusní nábytek z ratanu. | Postele | Noční stolky

Noční stolek je neodmyslitelnou součástí vybavení ložnice, často používaný jako doplněk k posteli. Vzpomeňte si, jak rádi si odkládáte věci v blízkosti postele či uschováváte své osobní věci do stolku. Noční stolek je prostě Vaším pomocníkem a je vždy na blízku, když uleháte k odpočinku. Právě proto by moderní noční stolek měl být nejen prostorný, s vhodným zásuvkovým řešením, ale především pěkný a elegantní, aby nenarušoval pohodu ve Vaší ložnici. Právě takového noční stolky, které vyrábíme z ratanu, si můžete objednat z naší nabídky. Ratanové noční stolky vynikají osobitým stylem a elegancí provedení. Zákaznicky zajímavé jsou i nízké pořizovací ceny. Ratanové noční stolky jsou k dispozici v medové barvě či černém ratanu.

Řadit podle
Sledujte nás na Facebooku