Vážení zákazníci, naše prodejna bude od 5.7. do 21.7.2023 z důvodu dovolené uzavřena. Možnost osobního odběru na prodejně pouze na objednávky přijaté do 26.06.2024.
Více informací najdete zde
Děkujeme za pochopení.

RATANOVÝ NÁBYTEK. Ratanový nábytek do všech prostor vašeho domu. Ratanová křesla, zahradní nábytek... Luxusní nábytek z ratanu. | Předsíňový nábytek | Zrcadla

V každé domácnosti by nemělo chybět zrcadlo, které ač se to třeba nezdá, je velmi často využívaným nábytkovým doplňkem. Pokud hledáte nové zrcadlo, které by mělo mít styl, mělo by být originální, pak je naše nabídka určena především Vám. Ratanová zrcadla jsou vhodným a elegantním propojením ratanového přírodního materiálu se zrcadlem, což ve výsledku přináší jednoduchou, přesto exkluzivní podobu zrcadla. Vybírejte z následujících barev a provedení: ratanová kůra, medová barva, přírodní, možnost moření ratanu na více barev dle Vašich individuálních požadavků. Připraveny jsou pro Vás zrcadla oválná, kulatá, oblouková, hranatá aj. Pohlédněte do našeho zrcadla a uvidíte nejen skvělé ceny.

Řadit podle
Sledujte nás na Facebooku